Akupunktura zapobiega uciążliwej migrenie

Nasłonecznienie oślepia… cierpisz na porażający ból… jak i również czujesz się tak marnie, że aż masz skłonności do wymiotów. Kiedy uderza migrena, indywidualne, o czym rozważasz, to wówczas, jak ją powstrzymać… NIEBAWEM.

Możesz dysponować przygotowane krzepkie środki znieczulające na wydarzenie jej uderzenia, ale tą uproszczone procedury zapewniają poprawkę tylko na moment.

Długoterminowe urządzanie jest oporne, kiedy zmagasz się pochodzące z migreną. Aczkolwiek nowe test pokazuje, gdy wystarczy ledwo kilka tygodni, aby po niezawodny środek poradzić sobie spośród bólem migrenowym.

Migrena- oryginalne sposoby powstrzymywania

Według minionego badania opublikowanego w składzie JAMA Internal Medicine, uczeni w Krajach stwierdzili, iż z czasem użycie regularnych środków akupunktury być może zapobiec kolejnemu atakowi migreny.

Badacze zebrali grupę 249 dorosłych ludzi, które cierpiały średnio dzięki dwa do odwiedzenia ośmiu ataków migreny po miesiącu.

1-a grupa przechodziła pięć “prawdziwych” akupunktury – łączących igły do akupunktury i stymulację elektryczną – w tygodniu poprzez cztery następne tygodnie.

Następna grupa przechodziła tę samą liczbę środków akupunktury, które były “symulowane”. Igły umieszczano poza świetnymi punktami akupunktury i nie zaakceptować stosowano stymulacji elektrycznej.

Na końcu badania zespół “symulowana” podawała, że cyfra ataków migreny zmalała przeciętnie o dwójka w miesiącu.

Jest to do głębi niezły następstwo placebo!

Jednakże naprawdę wartościową wiadomością wydaje się, że zespół poddawana “prawdziwym” zabiegom akupunktury podała, gdy liczba ataków migreny zmalała średnio na temat TRZY na miesiącu.

Wówczas gdy w przeszłości cierpiałeś na takie bóle głowy, miarodajne zmniejszenie co więcej o PEWIEN atak na miesiącu jest w stanie brzmieć świetnie!

Nie jest wówczas niespodzianką. We własnej biznesi również zobaczyłem korzyści , które wynikają z akupunktury w przypadku boleści różnego typu – w poniższym migrenowych.

Migrena z aurą i wyjąwszy

Należy zanotować, że migreny objęte analizowaniem były migrenami bez atmosfery. Oznacza to deficyt problemów spośród widzeniem a także zawrotów główki występujących poprzednio atakiem migreny. Ale mniemam, że chociażby, jeżeli cierpisz na migreny z aurą, warto sprawdzić akupunkturę. Po najgorszym sytuacji może wówczas być niesłychanie relaksujące jak i również zmniejszyć napięcie, który może okazać się czynnikiem wywołującym migrenę.

Zastosowanie akupunktury możliwe, że nie uczyni CAŁKOWITEGO ustąpienia migreny. Jednakże jeżeli rozpoczniesz przyjmować przeciwbólowo jeden pochodzące z opioidów, jak “sztuczka pochodzące z igłami” odrzucić zadziała, masz możliwość doświadczyć jakiegoś elementu gorszego.

Pochodzące z tymi pigułkami wiąże się coś znacznie więcej aniżeli tylko ryzyko ewentualnego uzależnienia… jak i również niebezpiecznych prac niepożądanych. Potrafią wystąpić napady drgawkowe jak i również zaburzenia tempa serca… jednak również natężenia bólu obok kolejnym napadu migreny.

W zamian tego powinieneś zastanowić się nad włączeniem do własnego ogólnego wykazu leczenia prawdziwych ziół jak i również witamin.

Po licznych doświadczeniach wykazano, iż wrotycz, magnez, witamina B2 (ryboflawina) a także kurkumina (występująca w kurkumie) zmniejszają natężenie migreny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *